به نام خدای مهربان

ما دو دسته دانش آموز داریم

دسته اول

که ساعت مطالعه بالایی دارن اما همیشه از حجم مطالبی که در طول روز میتونن جمع کنن ناراضی هستن و زمان مطالعه همیشه حواسشون پرت میشه و همین عامل باعث میشه که کیفیت مطالعه و بازدهی اونها پایین بیاد

اما دسته دوم

که شاید ساعت مطالعه انچنان زیادی هم نداشته باشن اما زمانی که دارن مطالعه میکنن تمام توجه و تمرکزشون سمت مطالعه هست و به تبع کیفیت مطالعه بالایی رو هم تجربه میکنن.

شما جزو کدوم دسته هستید؟؟

آیا زمان مطالعه تمرکز دارید؟؟

آیا شبیه به فیلسوف هندی که داخل فایل صوتی مثالش رو زدم عمل میکنید؟؟یعنی زمانی که مشغول انجام کاری هستید؛فقط دارید اون کار رو انجام میدید؟؟

شاید بعضی از شما عزیزان نگران شده باشید و پیش خودتون بگید که ای بابا من که تمرکز بالایی ندارم و نمیتونم مثل دسته اول دانش آموزان باشم وبازدهی بالایی داشته باشم

اما من میخوام به شما بگم که نگران نباشید؛ اگه فکر میکنید که نیاز دارید تمرکز خودتون رو بالاتر ببرید با من در فایل صوتی همراه باشید و باورهای لازم روکه در فایل به اونها اشاره شده در ذهنتون بسازید و به تمرینات عمل کنید تا بتونید به این مهم دست پیدا کنید.

برای دریافت فایل به صورت مستقیم کلیک کنید

برای دریافت فایل در تلگرام خود و عضویت در کانال ،کلیک کنید

هرساله داوطلبان زیادی توی موعد مقرر و نرمال برای کنکور استارت نمی زنن و یکم دیر شروع میکنن اما این به این معنی نیست که اونا شانس موفقیت ندارن،بلکه خیلی از همین داوطلبایی که دیر شروع میکنن تبدیل میشن به افراد موفق در زمینه کنکور؛اگه با برنامه و پرتلاش جلو بیان

اگر میخواید امسال از صفر شروع کنید،ثبت نام در دوره استارت از صفرفقط تا انتهای فروردین ماه ممکنه،پس می تونید از این فرصت خوب برای موفقیت در کنکور99 بهره ببرید و یه حجم خوب از مطالب رو البته با کیفیت عالی جمع کنید و با آمادگی بالا سر جلسه کنکور حاضر بشید.

ثبت نام در دوره

از طریق ارسال پیامک به شماره 09383645853یا ارتباط با آیدی بنده در کانال تلگرام

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها